Apie juodus dūmus iš pranašų galvų

sport-fumata-blanca

Labas rytas ir aš daug kam iš jūsų turiu blogų žinių.

Kalbos apie “Barcelona” eros pabaigą nusikelia mažiausiai iki kito pralaimėjimo.

Beveik tuo pat metu, kai Vatikane susirinkę kardinolai Siksto koplyčioje degino popiežiaus rinkimų balsavimo biuletenius, o iš kamino rūko juodi dūmai, už 900 kilometrų esančioje didžiausioje Europos futbolo šventovėje vyko kiek kitokie rinkimai. Ir jie neužsitęsė.

“Fumata blanca en el Camp Nou” – po 90 minučių kovos triumfuodama šaukė dienraščio “Sport” antraštė. Balti dūmai – ženklas, kad popiežius išrinktas.

Dviejų įvarčių deficitą iš Milano parsivežę “Barcelona” futbolininkai antradienį gimtajame stadione išties “rinko savo popiežių”. Ir tai ne Lionelis Messi, ne Davidas Villa ir ne Andresas Iniesta.

Neįtikėtiną futbolo spektaklį savo gerbėjams padovanojusi “Barcelona” baltais dūmais pavertė visas piktų pranašų ir “aiškiaregių” pranašystes apie “gilią krizę”, “komandos mirtį”, “šios “Barcos” eros pabaigą”.

Aš juk sakiau – vienas ar keli pralaimėjimai neužbaigia eros, net ir tuo atveju, jei tu pralaimi Madrido “Real”.

Šimtą kartų teisus buvo Lionelis Messi. Labai daug žmonių laukia “Barcos” pralaimėjimo. Laukia vien todėl, kad desperatiškai ieško ir niekaip neranda kaip sumenkinti ir nurašyti ŠITĄ komandą. Laukia vien tam, kad pagaliau turėtų progą pakalbėti apie “eros pabaigą”.

Nieko nuostabaus, jog tie, kurie prieš rungtynes su “Milan” prognozavo “Barcos” mirtį, dabar paskubomis iš Facebook ir Twitter profilių trina savo “ekspertines įžvalgas”.

Nė neabejoju – pikto pranašai vėl išsižios, kai tik “Barcelona” suklups.

Tik būtų gerai, kad savo komentarus ir rašinius apie “eilinę eilinės komandos eros pabaigą” jie pradėtų Ray’aus Hudsono žodžiais, kuriuos jis pasakė iš karto po pirmojo aštuntfinalio mačo Milane: “”Barcelona” niekada nemiršta”.

Tada bent savo komentarų trinti ir rausti iš gėdos nereikės.

Juodus ŠITOS “Barcos” dūmus jūs pamatysite dar labai negreitai. Juodi dūmai šiandien rūksta iš jūsų galvų.

Nuo juodo pavydo ir juodų minčių.

Share