Apie vykusią nevykusią rotaciją, rezervus ir legionieriaus duoną (futbolo quizas su Pauliumi Ambrazevičiumi @ Juoda Raudona)

Kadangi įžangos čia daryti nereikia, nes jau esu dukart pasakojęs, kas vyksta per futbolo pub quizus, tai iškart pereisim prie reikalo.

Eina peklon visos rotacijos – greičiausiai taip (labai sušvelnintai) galima pavadinti ketvirtą šio sezono renginį, kurį bare “Juoda Raudona” vedė Paulius Ambrazevičius. Ir štai kodėl.

Jei griežtai laikytis taisyklių, o mes taisyklių laikomės, prie stalo vienu metu turi būti daugiausiai šeši žaidėjai. Gi tąkart mes atėjome septyniese ir teko rotuotis. “Pailsėjimą” pasidarėm taip, kad taškai nuplaukė jau pirmojo turo pirmame klausime, kur reikėjo įvardinti Japonijos futbolininką, pasirašiusį profesionalo kontraktą dar besimokant vidurinėje mokykloje. Ir ką? Ogi Shinji Kagawa buvo išėjęs kartu su tame ture “atostogavusiu” Donatu.

Valdas Ivanauskas, kai jau nežaidė Vilniaus “Žalgiryje”, bet buvo išrinktas geriausiu Lietuvos žaidėju, kažkur prie baro gėrė alų su Deividu. Perkeltine prasme, aišku. Mes pasirinkom Arminą Narbekovą.

Mūsų rotacija apogėjų pasiekė ketvirtame ture, kuris, reikia pripažinti, nėra mano pats mėgiamiausias. Kadangi buvom iš anksto sutarę, kad per vaizdų turą pailsėsiu būtent aš, kaip laisvai samdomas ir nemokamas legionierius nuėjau pažaisti pas “Nusivylusias namų aikštelės šeimininkas” (NNAŠ). Apie tą specifinę ir futbolo protmūšiams neįprastą komandą jau esu pasakojęs anksčiau – kas norėsit, rasit ir pasiskaitysit.

Ir čia pasipylė visai kaip futbole – “neįmuši tu, įmuša tau”. Kiaulystės dėsnis suveikė visu pajėgumu, nes tarp vaizdnių klausimų buvo ir Godfrey Chitalu, kuriam kažkada aš pats esu “dedikavęs” įrašą “Labas rytas, Zambija!” (klausime net buvo įdėta ta pati nuotrauka), ir Madrido “Atletico” su Azerbaidžano reklama, ir baltapūkis Statsys Baranauskas, ir t.t.

4-protmusio-lentele

Ketvirtojo futbolo pub quizo galutinė lentelė

Nepradėsiu čia girtis, kiek taškų pelniau merginoms iš NNAŠ, nes tuom viešai puikuotis nėra labai gražu. Galų gale, yra turnyrinė lentelė, kurioje galit patys pasižiūrėt ir susidaryti bent preliminarų įspūdį kaip merginoms sekėsi ketvirtam ture (beje, kai kuriuos klausimus jos išties atsakė pačios). Negaila joms uždirbtų taškų, tačiau gaila taškų, kurių ketvirtame ture per tas nelemtas rotacijas neteko “EF Forumas” – chebra neatsakė nei Chitalu, nei Baranausko, nei Madrido “Atletico” reklamos. Taigi, mažiausiai minus trys. Pasitaiko.

Smagu, kad pirmą kartą šiame žaidime dalyvavo rezervinė “EF Forumo” komanda, kuri taip ir pasivadino. Dar smagiau – abi “forumiečių” ekipos sugebėjo aplenkti Eurofootball.lt portalo komandą, kuriai šįkart talkino Rimantas Mackevičius, aistringas sporto mylėtojas ir knygos “Futbolas – milijonų aistra” autorius. Apie tą knygą irgi netrukus parašysiu.

Nors apmaudžiai taškus išbarstėm, bet žaidimą baigėm smagiai kvatodami, nes Donatas, perfrazavęs garsiąją Billo Shankley frazę, mestelėjo vieną geriausių trololo ever: Eurofootball.lt yra tik dvi komandos – EF Forumas ir jo rezervai.

Priešpaskutinis šio sezono pub quizas vyks balandžio 13 dieną, tad iki to laiko teks rimtai pagalvot, kaip išvengti tokios labdaros NNAŠ’ėms.

Share