Oficialu: Uefalona persikėlė į Paryžių

busquets-tarjeta-roja

Liūdnos naujienos visiems, kurie pamėgo “Barcą” paniekinamai vadinti Uefalona ir taip visokeriopai bandė parodyti, jog Katalonijos klubas nuolat yra palaikomas teisėjų.

Antradienį posėdžiavęs UEFA Apeliacijų komitetas nusprendė patenkinti “Paris Saint-Germain” skundą dėl puolėjo Zlatano Ibrahimovičiaus diskvalifikacijos. Švedas buvo pašalintas iš aikštės pirmosiose Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse su “Valencia”, nerungtyniavo atsakomajame mače Paryžiuje ir turėjo praleisti pirmąją ketvirtfinalio dvikovą su “Barcelona”.

Dabar viskas bus šiek tiek kitaip ir čia aš turėčiau šį bei tą paaiškinti.

Nesupraskite manęs neteisingai: aš net džiaugiuosi, kad Z. Ibrahimovičius galės žaisti ir “Paris Saint-Germain” prieš “Barcą” turės galimybę išrikiuoti stipriausią įmanomą sudėtį. Telaimi stipriausias, vikriausias ir protingiausias.

Teisingumo dėlei reiktų pripažinti, kad Z. Ibrahimovičiaus išvarymas iš aikštės mače su “Valencia” nebuvo pelnytas – teisėjas persistengė rodydamas švedui raudoną kortelę.

Tačiau šiokių tokių nuosėdų lieka prisiminus visai nesenus įvykius Portugalijoje. Čempionų lygos grupės varžybose “Barcelona” saugas Sergio Busquetsas prieš save išvydo raudoną kortelę, kai mėgino atimti kamuolį iš Lisabonos “Benfica” gynėjo Maxi Perreiros. Kaip ir situacijoje su Z. Ibrahimovičiumi, daugelis futbolininkų apžvalgininkų ir ekspertų tuomet sakė, kad teisėjas suklydo, o raudona kortelė buvo per griežta nuobauda.

S. Busquetsas buvo diskvalifikuotas dviem Čempionų lygos mačams ir praleido abi dvikovas su Glazgo “Celtic”. Tąkart “Barcelona” turėjo vos tris dienas apeliacijai pateikti, šia teise pasinaudojo, tačiau nieko nepešė.

Aš labai retai palaikau Katalonijos žurnalistų skaitytojams peršamas tiesas, tačiau šįkart visiškai sutinku. Tai – dvigubi standartai.

Žinau, kad mane pažįstantys ir žinantys mano asmenines simpatijas “Barcai” jau veikiausiai paruošė krūvą savo kontrargumentų, kuriais mėgins mano nuomonę sumalti į miltus, tačiau tepasakysiu, kad tokioje situacijoje užstočiau net ir Madrido “Real”.

O tiems, kuriems vis dar knieti “Barcą” pavadinti Uefalona, nuo šiol vis tik siūlyčiau pirmiau pasidairyti po miestą, kurio Marso laukuose stūkso vienas įžymus bokštas.

C’est la vie, ponai ir ponios. Toks tas gyvenimas.

Share