Apetitas auga bevalgant. Ir pelnytai

Taip jau gavosi, kad tai trečias iš eilės įrašas apie “Malaga”.

Kaip ten bebūtų, šiame tinklaraštyje daviau sau savotišką laisvę, nors jo pavadinimas tarsi ir įpareigoja rašyti vien apie “Barcelona”. Yra kaip yra.

Praėjusią savaitę įvykęs antrasis Čempionų lygos ketvirtfinalio mačas tarp Dortmundo “Borussia” ir “Malaga” ekipų abejingų regis nepaliko.

Prisipažinsiu, man imponuoja Jurgeno Kloppo komandos žaidimas, tačiau labiau norėjau andalūzų pergalės.

Vėl gi, nesu didelis ispaniškų komandų gerbėjas, tačiau “Malaga” tiesiog papirko savo kovingumu. Ir dar tuo, jog ši komanda pademonstravo neįtikėtiną ryžtą į skudurus sudraskyti bet kurį varžovą nepaisant apverktinos finansinės padėties, kuri nepagerėjo po to, kai klubą nusipirko ir valdo šeichas Abdullah bin Nasseras Al Thani.

Apie tai išsamiau gal parašysiu kada nors vasarą, o dabar jūsų dėmesiui keli kadrai iš “Malaga” mačo su Pamplonos “Osasuna”. Jį rezultatu 1:0 laimėjo andalūzai, tačiau komandos fanai nepamiršo įvykių Dortmunde.

malaga1

Užrašas skelbia: mes ne Barcelona ir ne Real. Mes UEFA ir Platini priešai.

malaga2

malaga3

Share
Portalo FCBARCELONA.LT įkūrėjas bei tekstų autorius. Kartais - įžūlus cinikas be kompromisų. Nes taip reikia. Tinklaraštis yra mano asmeninė saviraiškos erdvė, tad bet kokie skaitytojų kaltinimai subjektyvumu ir reikalavimai rašyti objektyviai buvo, yra ir bus ignoruojami.