Que pasa, Irina?

irin-shayk2

Šįkart ne apie futbolą.

Buvau šventai įsitikinęs, kad vaikščiojantys kosmetikos ir skudurų rinkiniai, visos kažkiek žinomos vietinės reikšmės selebritės, išpaikintos blizgančios barbės, porcelianinės tuščiagalvės barakudos ir prakutusios seksualios barškuolės vardan pigaus populiarumo yra pasirengusios padaryti-beveik-bet-ką, kad tik pakliūtų į pirmuosius dienraščių ar interneto portalų puslapius.

Pavyzdžiui, galima viešai paskelbti, kad vakarienei kažkam iškepei bulvinių blynų ar paskrudinai vištą. Dar galima manyti, kad niekas nesupras, kad višta tai skrudo orkaitėje, o ją iš orkaitės ištraukė peroksidinė višta, kuri savo galvoje smegenų turi tiek pat, kiek ta apskrudusi giminaitė.

Dar galima įšokti į kokį nors dviejų-diržų-ir-vieno-lopinėlio bikini, išsiriesti keturšakio inkaro poza kur nors netoli judraus tilto ir laukti, kol tavo nuotraukos atsiras glamūriniuose saituose, kuriuos skaito aikčiojančios spuoguotos jaunuolės.

Dar galima į savo namus pasikviesti visą filmavimo grupę ir parodyti savo naują Jorkšyro terjerą, kuris tik ką gavo naujausio modelio sezoninius rūbelius už keturženklę sumą ir pavadėlį su pakabuku. Ir čia nieko, kad tas šunėkas yra protingesnis už savo šeimininkę. Svarbiausia, kad ji to nežino ir yra patenkinta.

Dar galima papasakoti, kad kiekvieną savaitę pasikrauni energijos ir regi vizijas bendraudamas su triakiais ir šešiapirščiais ufonautais, vampyrais bei sauronais, kurie moka hipnotizuoti ir atimti amą, kai tik atsiguli į lovą.

O dar galima… Vienžo, daug ką galima. Ir visa tai vardan populiarumo.

Turėjo progą pigiai pasireklamuoti ir Irina Shayk. Ar reikia sakyti, kas ji? Ok. Ji – Cristiano Ronaldo širdies draugė.

Graikijoje vykusiame MTV renginyje I. Shayk kalbinęs žurnalistas pasiūlė moteriai paimti žirkles ir čia pat sukarpyti amžino C. Ronaldo konkurento “Barcelona” puolėjo Lionelio Messi marškinėlius. Portugalo draugė dar pamėgino žaismingai nukirpti to kalbintojo ševeliūrą, tačiau netrukus tiesiog grąžino žirkles.

Akivaizdžiai sutrikęs žurnalistas marškinėlius tuoj pat įkirpo pats.

Imu galvoti, kad ne viskas yra taip blogai, jei jau protas bent retkarčiais nugali paiką tuštybę ir garbės troškimą.

Įspėjimas bambekliams. Toks pat tekstas būtų parašytas, jei C. Ronaldo marškinėlius atsisakytų sukarpyti Antonella Roccuzzo.

Share
Portalo FCBARCELONA.LT įkūrėjas bei tekstų autorius. Kartais - įžūlus cinikas be kompromisų. Nes taip reikia. Tinklaraštis yra mano asmeninė saviraiškos erdvė, tad bet kokie skaitytojų kaltinimai subjektyvumu ir reikalavimai rašyti objektyviai buvo, yra ir bus ignoruojami.