Lažybos su savim II. Jūs gausit alaus, jei…

vv-ic

Internetai rašo, kad tas raudonas bičas gali pakeisti tą mėlyną bičą. ORLY?

Praėjusio sezono pradžioje iš dyko buvimo beigi norėdamas pasigamint šiek tiek įdomumo ėmiau ir susilažinau su savim. Pažadėjau Eurofootball.lt forumo bičiuliams pastatyt simbolinį puslitrį alaus tuo atveju, jei Lionelis Messi pagal per metus pelnytus įvarčius aplenks Gerdą Mullerį bei gaus Auksinį kamuolį.

Kaip žinia, abi sąlygos virto realybe: G. Mullerio rekordas buvo pagerintas, o vėliau L. Messi “nurovė” ir ketvirtą auksinį “balioną”.

Ką gi, “lažybų su savimi” sąlygas teko pildyt ir su chebra atsiskaičiau per kažkurį futbolo protmūšį – tokį žiauriai stogą raunantį pub-quizą, katrą veda daug ką žinantis Paulius Ambrazevičius.

Tai tiek tos įžangos.

Gi šiandien užmačiau internetuose tokias žinias, kad Ikeras Casillas gali persikelti į “Barcą”, nes mat jam “Real” komandoje treneris žaisti neleidžia. Aišku, visokie prikvėšę žurnalistai prirašė “genialių” pseudo hyper analizių, kodėl taip gali įvykti ir pan. Nors, tesužaistas tik vienas Primeros turas.

Kad jau užėjo toks alasas ir gandonešių naujienos buvo plačiai paskleistos net ir lietuviškuose internetuose, sumaniau pasidaryt antras “lažybas su savimi”.

Sąlygos yra štai tokios

  • 1. Ikeras Casillas pereina į “Barcą” iki 2013 metų rugsėjo 1 dienos
  • 2. Ikeras Casillas pereina į “Barcą” žiemos transferų lango metu (nuo 2014 m. sausio 1 dienos iki 2014 m. vasario 1 dienos)
  • 3. Ikeras Casillas pereina į “Barcą” 2014 metų vasaros transferų lango metu (nuo 2014 m. birželio 1 d. iki 2014 m. rugsėjo 1 dienos)

Kaip patys matote, turite daugiau nei vienerius metus ir visiškai pakanka, kad bent viena sąlyga taptų realybe.

Jei taip įvyks, mano nustatytą dieną susitinkam, tarkim, bare Juoda Raudona (A. Vienuolio g. 4, Vilnius) ir jūs drąsiai galėsite išsirinkti 0,5 l alaus bokalą iš to baro siūlomo meniu. Sumokėsiu aš, o gersite Jūs. Vienam žmogui – vienas bokalas. Maksimumas laimingųjų – na, tarkim, pirmi 50.

Pasitvirtinus bent vienai iš aukščiau minėtų sąlygų, Jums tereikia atsispausdinti ir atnešti man šį tekstą.

Hau.

SVARBU: pasiūlymas yra N-18, t.y., jūs privalote būti pilnametis. Jei man kils įtarimų, paprašysiu dokumento, nes nenoriu atsidurti kaliūzėje už nepilnamečių girdymą alkoholiniais gėrimais.

Share