Lenkija 2012 = Egiptas 2013, arba kvaili NTV triukai

Sekmadienį bekėpsodamas Facebooke ir berašydamas eilinių “Barcelona” rungtynių Primeroje apžvalgą, užmačiau įdomų dalyką.

Viena pažįstama žurnalistė “pašarino” screenshotą iš Rusijos televizijos kanalo NTV reportažo apie tai, jog Rusijos turistai Egipte yra neva pasiruošę “padaryti tvarką, jei jiems ten nebus leista normaliai pailsėti”.

Daugiau nei keistas pareiškimas iliustruotas kadru iš 2012 metų Europos čempionato Lenkijoje, kur šeimininkų sirgaliai talžo Rusijos rinktinės fanus.

ntv-egypt

“Incidentas Egipte” – skelbia NTV. “Rusijos turistai pagrasino numalšinti neramumus, jei jiems bus trukdoma ilsėtis”

Gi aš tokius “neramumus Egipte” atsimenu matęs šiek tiek kitoje pasaulio vietoje.

 rus-pol2

rus-pol1

Tie patys kadrai iš Europos čempionato Lenkijoje 2012 metais

Atrodo, kad NTV yra visiški mulkiai ir žiopliai, jei net nesugeba rasti labiau tinkamų kadrų “dengimams”. O gal čia fotošopas?

Beje, apie Rusijos ir Lenkijos sirgalių konfliktus prieš šių šalių rinktinių mačą Europos čempionate rašė ir rodė NTV konkurentai RIA Novosti. Ir ne tik jie.

Share
Portalo FCBARCELONA.LT įkūrėjas bei tekstų autorius. Kartais - įžūlus cinikas be kompromisų. Nes taip reikia. Tinklaraštis yra mano asmeninė saviraiškos erdvė, tad bet kokie skaitytojų kaltinimai subjektyvumu ir reikalavimai rašyti objektyviai buvo, yra ir bus ignoruojami.