Europos Parlamento narį papiktino brangiausias Madrido “Real” pirkinys

Gareth Bale unveiled at Real Madrid - video

Garethas Bale’as – brangiausias visų laikų žaidėjas (foto: The Guardian)

Nedažnas įvykis futbole – komandos pirkinys užkliuvo ne bet kam, o Europos Parlamento nariui.

Rugsėjo 4 dieną belgas Derkas Janas Eppinkas savo oficialiame tinklaraštyje išplatino pranešimą, kuriame išdėstė asmeninę nuomonę apie brangiausią Madrido “Real” ir visų laikų pirkinį, valą Garethą Bale’ą.

Anot parlamentaro, šio futbolininko pirkimui 101 milijono eurų paskolą “Real” ekipai suteikė “Bankia”, Ispanijos bankų konglomeratas.

Atrodo lyg ir natūralus veiksmas rinkoje – skoliniesi ir perki, tačiau belgas primena, kad Florentino Perezo vadovaujama komanda ir taip yra skolinga 600 milijonų eurų. Didžiąją šios skolos dalį sudaro įsipareigojimai bankui “Caja de Madrid”, kuris dabar priklauso minėtam “Bankia” konglomeratui.

Dar vienas aspektas, kurį akcentuoja D. J. Eppinkas savo pareiškime: “Bankia” nuo griūties buvo išgelbėta Europos Sąjungos mokesčių mokėtojų pinigais, kuriuos dabar skolina “Real” komandai, kad ši galėtų įsigyti G. Bale’ą.

D. J. Eppinkas socialiniame mikrodienoraščių tinkle “Twitter” pareiškė, jog pateiks raštišką užklausimą Europos Komisijai dėl “Real” ir G. Bale’o pirkimo niuansų.

Susijusi informacija

Bus papildyta…

Share