UPDATE: dar keli štrichai apie Futbolo viktoriną

header-viktorina

Geras logo ir headeris yra gera pradžia. Gi čia – ne fontanai

Po to, kai ėmiau ir parašiau apie dalyvavimą Futbolo viktorinoje Facebooke, ta grupė ėmė ir paprasčiausiai “užsilenkė”. Nuo rugpjūčio 31 dienos – nė vieno naujo klausimo.

Gaila. O juk pradžia buvo labai ambicinga: žadėti net kažkokie prizai (jei, aišku, į grupę bus prikviesta papildomai userių). Kažkaip nesinori tikėti, kad Futbolo viktorinos administratorius pernelyg jautriai priėmė išsakytą kritiką ir tiesiog nustojo rašinėti nesąmones.

Tokiais atvejais “numirimo” versija labai paprasta: prasidėjo nauji mokslo metai, administratorius greičiausiai sėdo į mokyklos suolą, o pradžioje tiesiog kunkuliavęs jaunatviškas entuziazmas ėmė ir išgaravo. Na, tai galima buvo numanyti – dar vienas puikus pavyzdys, kad Facebooke, kaip ir bet kur kitus prieš kažko griebiantis, devynis kartus reikia atmatuot ir tik dešimtą kartą kirpti.

Kita vertus, tai dar kartą parodo, jog aš, kategoriškai atsisakydamas reklamuoti bet kokias Facebooke grupes, jei jos neturi bent 1000 skaitytojų, elgiuosi teisingai.

Tad, prašytojai, neužsigaukit, taip darysiu ir toliau.

Logika labai paprasta: prieš prašydami pritraukti skaitytojų, nuveikit kažką patys. Padarykit taip, kad atėjusiems būtų įdomu, kad jie lauktų naujos informacijos, vyktų diskusijos, plėstųsi akiratis.

Ir nenukabinkit nosies, jei kažkas nesigaus.

Share
Portalo FCBARCELONA.LT įkūrėjas bei tekstų autorius. Kartais - įžūlus cinikas be kompromisų. Nes taip reikia. Tinklaraštis yra mano asmeninė saviraiškos erdvė, tad bet kokie skaitytojų kaltinimai subjektyvumu ir reikalavimai rašyti objektyviai buvo, yra ir bus ignoruojami.