Seppui Blatteriui – šampano!

Madrido “Real” bosai, jei jau jie leido sau už Garethą Bale’ą sumokėti tokius pinigus, FIFA prezidentui Seppui Blatteriui galėtų drąsiai “pastatyti” bonkelę “Taste of Diamonds”* arba bent jau kokio nors “MUMM”.

Ir štai už ką.

Šią savaitę FIFA vadovo diskusija “Oxford Union” draugijoje Madride sukėlė nedidelės bombos sprogimą.

S. Blatteris tiesiai šviesiai pareiškė, kad Lionelis Messi yra “gerasis berniukas, kurį šeimoje norėtų turėti daugelis”, o štai Cristiano Ronaldo buvo pavadintas “karininku aikštėje” bei “daugiau laiko kirpykloje praleidžiančiu” žaidėju.

Ir nors pats FIFA vadovas teigė, kad “abu jie yra puikūs futbolininkai”, o “karininkai aikštėje taip pat yra reikalingi”, liūto dalis simpatijų nukeliavo į “Barcelona” argentiniečio daržą.

comandante3

Užgautas ir įsižeidęs “comandante” Cristiano Ronaldo

Toks atviras šališkumas Ispanijos sostinėje buvo sutiktas tarsi iššūkis.

Pats C. Ronaldo socialiniame tinkle “Twitter” pareiškė žinąs, kodėl jis nelaimi “Auksinio kamuolio”, o “Real” vadovai viešai pareikalavo atsiprašymo. Tą atsiprašymą “Real” galų gale vis tik iškaulyjo, vienok numanomos rekacijos ilgai laukti neteko.

Jei jau S. Blatteris yra labai didelis L. Messi talento gerbėjas, jis turėjo puikiai suvokti, kad atviras tokio aukšto rango FIFA funkcionieriaus pasisakymas apie artimiausią argentiniečio konkurentą turės “bumerango” efektą – t.y., tik sveikai supykdys C. Ronaldo ir papildomai jį motyvuos.

S. Blatteris, kaip ir kiekvienas mirtingasis, turi teisę reikšti asmeninę nuomonę, tačiau tam reikia pasirinkti ir tinkamą vietą, ir tinkamą laiką. Ir “Oxford Union” bendrija, akivaizdu, tam netinka.

Maža to, FIFA vadovas, nebesugebėdamas juokingo interviu nuleisti negirdomis, ne tik parašė a la atsiprašymą “Real” komandai, bet ir po trečiadienio rungtynių Santiago Bernabeu stadione tapo pajuokos objektu Madride.

“Real” 7:3 sutriuškino “Sevilla”, C. Ronaldo pelnė tris įvarčius, du tikslius smūgius pridėjo G. Bale’as ir visa tai virto puikiu “kompresu” Carlo Ancelotti komandai po pralaimėto El Clasico.

To buvo galima laukti: “commandante” išvadintas C. Ronaldo savo įvarčius palydėjo demonstratyviu karišku saliutu ir, žinoma, atsidūrė abiejų Madrido dienraščių viršeliuose.

comandante-portadas-marca-as

Iš pirmo žvilgsnio net sunku atskirti abu Madrido dienraščius – viršeliuose panaudota ta pati nuotrauka 

Kas laimėjo po tokių S. Blatterio kalbų, spręskite patys.

Tačiau tai tikrai ne pats FIFA prezidentas ir ne jo taip mėgiamas L. Messi.

Net ir pradinukui aišku, kad savimylai portugalui, kad ir koks geras žaidėjas jis būtų, reikia dėmesio, o šįkart jis jo gavo net daugiau.

Ir tegul tas dėmesys iš pradžių nebuvo labai jau malonus, tačiau užteko sulaukti artimiausio mačo, po kurio tas pats C. Ronaldo FIFA prezidentui gali ironiškai atšauti “Talk to the hand”.

* Taste of Diamonds – brangiausias pasaulyje šampanas, kurio butelis yra papuoštas baltuoju auksu ir Swarowski kristalais. Vieno butelio kaina yra 1,2 milijono angliškų svarų.

Share