Ispanijos futbolo internetai #1

Nenoriu iš anksto pažadėti, kad tokia rubrika taps reguliaria ir nuolatine, tačiau pirmoji savaitė Ispanijoje tikrai yra verta kelių eilučių.

Pietiečiai, skirtingai nei anglai, kurie futbolą žaidė prieš pat Kalėdas, po Kalėdų ir pirmą naujųjų metų dieną, “atsibudo” tradiciškai vėlai, tačiau garsiai ir spalvingai.

Nesugalvojau jokio įmantresnio pavadinimo (o ir kam to reikia?), o per šias dienas prisikaupė nemažai tokių naujienų, kurių išsamiai aprašinėti neverta, gi pasidalinti jomis visai įdomu.

Tad nuo šiol mėginsiu atidžiau stebėti ir kaupti panašią informaciją. Kai tik susidarys naujas “blokelis”, atsiras ir antra internetų dalis. Tikiuosi, kad ir trečia, ir penkiolikta…

Ir nekreipkite dėmesio, kad šįkart daugiau parašyta apie “Real”. Kitą kartą gal bus daugiau apie “Barcą” arba “Valencia”. Arba “Cartagena”.

Skaitykit tai šypsodamiesi.

1. Nuosavybė

“Rayo Vallecano” sirgalių banneris skelbia: “Mūsų vagina, mūsų sprendimas”.

Nežinau, ar Primeros rungtynės yra tinkamas laikas rengti kampaniją prieš įstatymą, draudžiantį abortus, na, bet galų gale ne man spręsti – jų vag… , tfu, t.y., jų stadionas, jų ir sprendimas.

Šiai ar taip, toks “palaikymas” nepadėjo Vallecas stadiono šeimininkams iškovoti pergalės – prieš “Villarreal” pralaimėta 2:5.

00-rayo-vagina

2. Bėgantis žmogus

Ispanijos čempionato rungtynėse su Vigo “Celta” ekipa pakeistas ir akivaizdžiai sudirgęs Angelis di Maria pakeliui link atsarginių žaidėjų suolelio spėjo nusičiupti už savo pasididžiavimo ir parodyti nepadorų gestą sirgaliams.

Pats futbolininkas vėliau neigė norėjęs užgauti komandos fanus ir klubo televizijos kanalo eteryje pareiškė, kad “toks gestas įprastas visiems vyrams, kurie taip daro nuolat, kai daug bėgioja“.

Hmm, reiks atidžiau stebėt rungtynes.

00-di-maria

3. Ar tikrai būtina daug bėgioti?

Sergio Ramosas mano, kad ne.

Tereikia užlipti ant scenos ir, pavyzdžiui, pamėgdžioti Michaelą Jacksoną.

Sveika ir šmaikšti reakcija. Tikrai bravo!

00-ramos

4. Dar šis bei tas apie sceną

Karjerą baigęs buvęs Madrido “Real” futbolininkas Guti įžnybo “Barcai”.

Vaizdo klipe, kuriame ispanas reklamuoja tele-pardavimus, jis sako: “Camp Nou? Man taip pat patinka teatras”.  Vaizdo klipą galite pasižiūrėti čia.

Ech, ir vis tik, kaip greitai mes pamirštam savo vaikystę. O vaikystėje futbolininko karjerą Guti pradėjo nedideliame Madrido priemiestyje Torrejon de Arda ir pirmąja jo komanda buvo… “Barcelona” sirgalių klubo “Penna Barcelonista de Torrejon de Arda” ekipa.  Nuotraukoje Guti stovi antras iš kairės

guti-barcaa

5. Diversantas

Radijo stotis “Cadena Ser” atkapstė praėjusių metų spalį patirtos mįslingos Gareth’o Bale’o traumos priežastį.

Paaiškėjo, kad “Real” naujokas ne šiaip sau susižeidė treniruotės metu, o jam į koją įvažiavo Alvaro Arbeloa. Šį faktą Madrido klubui kurį laiką pavyko nuslėpti nuo žiniasklaidos.

Na, išties – nėra kuo girtis, ypač, turint omenyje, kad A. Arbeloa jau sugebėjo sulaužyti riešą vartininkui Ikerui Casillasui.

00-bale

6. Lunatikas

Visi žino: po šio sezono Victoras Valdesas paliks “Barcą” ir nebegins jos vartų.

Jis jų ir dabar negina.

Kol komandos draugai daužo “Elche” gynybą, Victoras išeina. Patys pasižiūrėkit kur.

7. Keberiokšt!

Ispanijos Karaliaus taurės mačui tarp “Valencia” ir Madrido “Atletico” teisėjavusiam Carlosui Closui Gomezui pasisekė.

Ne, ne dėl to, kad sėkmingai nusileido.

Kas būtų, jei taip bėgusiam arbitrui po kojomis būtų pasipainiojęs koks karštakošis Mario Balotelli, kuris veikiausiai nesiimtų aiškintis kas čia ant jo virsta.

Šįkart C. Closas Gomezas pagavo smulkesnę žuvį – “Atletico” legionierių iš Prancūzijos Joshua Guilavogui.

Share
Portalo FCBARCELONA.LT įkūrėjas bei tekstų autorius. Kartais - įžūlus cinikas be kompromisų. Nes taip reikia. Tinklaraštis yra mano asmeninė saviraiškos erdvė, tad bet kokie skaitytojų kaltinimai subjektyvumu ir reikalavimai rašyti objektyviai buvo, yra ir bus ignoruojami.