Futbolo protkovės su VIASAT Sport Baltic. Jei negalit savaitgaliais…

Kaip sakoma, geriau vėliau, nei niekada, tad atėjo laikas pasidalint įspūdžiais iš pirmosios VIASAT Sport Baltic futbolo protkovės, kurioje teko dalyvaut su jau “apšaudyta” komanda.

Tūlas lietuvis seniai žino, kad po lietuviškais žodžiais “protkovovės”, “protmūšis”, “intelektų kovos”, “protų karai” slepiasi tas renginys, katras angliškai tiesiai šviesiai yra vadinamas “pub quiz”. Čia, kai į kokį nors kabaką su daug ekranų susirenka visokio plauko protinguoliai, kurie matuojasi savo smegenų raumenais (aš tyčia taip išsidirbinėju, jei ką).

“Kvizų” virusas Lietuvoje siaučia toliau, tad iškart reikia pasakyti, jog “Futbolo protkovės su VIASAT Sport Baltic” yra dar vienas to paties būrio paukštis ir antras produktas futbolo kvizų “šeimoje”.

Pirmą rimtą futbolo viktoriną sugalvojo ir iki šiol rengia Paulius Ambrazevičius iš “Humoro klubo”. Čia jums dar gali kilti klausimų, kodėl aš nerašau apie dalyvavimą jo renginiuose, kaip rašiau anksčiau. Viskas yra ok, aš tikrai apie tai parašysiu, tačiau įdomiau bus papasakoti apie visą sezoną pas Paulių, nei kiekvieną žaidimą atskirai. Liko du žaidimai. Čia mažas lyrinis nukrypimas.

Gi dabar “Futbolo protkovės su VIASAT Sport Baltic” nusipelno atskiro įrašo, kadangi tai buvo pirmasis jų renginys. Tai va.

Viso to šurmulio sumanytojai yra toks Martynas Šurmulis, t.y., Šimulis, kuris dar yra žinomas kaip “Gagarin on the Moon” kvizmasteris (siūlau nueit pas jį pažaisti, nes ten yra Ščiogolevaitė – patys įsitikinsit), ir toks Gediminas Reklaitis, kuris yra žinomas kaip VIASAT sporto komentatorius, gaunantis velnių nuo teliko žiūrovų, nes Lietuvoje yra trys milijonai geresnių komentatorių. Ir krepšinio trenerių. Ir dar futbolo.

Pirmas žaidimas startavo “Grill House”, kuris dar yra žinomas tuo, jog kartą man (par)davė labai skanių keptų stintų (tokia sezoninė žuvis). Ir dar tuo, kad ten padavėjos laksto tokiu greičiu, kad jas lengvai aplenks net ir 80 metų sulaukęs “tikras” Ronaldo.

Žaidėm tradiciniu pavadinimu “EF Forumas”, kuriuo žaidžiam ir pas Paulių, tik šįkart vienas komandos narys ateiti negalėjo, tai prisijungė Adomas iš “EF Forumo rezervų”.

Kvizo klausimai? Viskas su jais yra ok, nes rengė juos Martynas, kuris savo darbą išmano bei žino, kaip padaryt, kad liaudis gautų savo “duonos ir žaidimų” porciją. Juos galite peržiūrėti čia ir patys įsitikinsit. Man labiausiai patiko apie “Ponedielniką”.

Buvo žiauriai smagu, netrūko azarto ir emocijų, plojimų vieni kitiems ir sau, “high-five’ų” bei, aišku, tradicinių klausimų “nu tai kiek?” per pertraukas tarp turų.

Diagnozė? Pirmas Martyno ir Gedimino blynas neprisvilo, o juo labiau, kad mes dar ir pergalę iškovojom.

viasat-1zaidimas-lenteleIr visiems tame žaidime sekėsi

Aš esu labai kuklus, tai apie laimėjimą tik dabar užsimenu.

Gavom tradicinį tokiems kvizams apdovanojimą – litrą viskio. Aplenkėm antroje vietoje likusį “Zidanską”, už kurį žaidė Nerijus Kesminas, Maksimas Vojevodinas ir kiti protingi bičai.

Kaip sako Wat Wat (čia toks “EF Forumo” komandos nario nickas, nes visi mes juos turim ir jais prisidengę reiškiamės eurofootball.lt forume), smagu yra “padaryt” žmones, kurie iš to gauna pinigus.

“Referendumas” sakė, kad jiems pritrūko balsų ir tas yra šventa tiesa, idant antrame ture pelnyti 1 tašką sugebėtų net į prezidento rinkimų traukinį nepatekęs “dievo pašauktas kandidatas” Filipavičius – Lašinis.

Michailas iš “Nežiniukų” tikino, kad ir pas juos yra protingų bičų, nes jie atsakė Ponedielniką. Reik pritarti, nes mes parašėm “piatnicą”, t.y. penktadienį.

“PRESS’as” sėdėjo mums už nugarų ir galėjo girdėt visus teisingus atsakymus, bet mes tyčia garsiai šaukėm neteisingus, o jie patikėjo. Tai gaunasi visiška win-win situacija.

“#Moyesin” iš paskutiniųjų stengėsi pakartoti tikro Davido Moyeso dabartinius rezultatus ir jiems visai pavyko. Jie liko paskutiniai. Be ofenso.

Pergalė, aišku, yra smagus dalykas, tačiau ne tai svarbiausia, nes kitą kartą “Zidanskas” gali imti ir mus pačius “padaryti”.

Gero laiko turėjimas, smagi kompanija, naujos pažintys, futbolo žinios ir akiračio plėtimas sudaro absoliučiai puikų ir tarpusavyje derantį kokteilį, kurio eilinę porciją dabar bus galima gauti kiekvieną mėnesį.

Kadangi Paulius Ambrazevičius savo kvizus rengia savaitgaliais, o Martynas su Gediminu veiklos žada duoti darbo dienomis (kaip buvo ir šįsyk), tai drąsiai sakau: eikit ir parodykit smegenų raumenį. Jei negalit savaitgaliais, ateikit į pas Martyną su Gediminu. Jei negalit darbo dienomis, eikit pas Paulių. Bet suvis geriausia – dalyvaukit abiejuose kvizuose, nes jie nesidubliuoja ir kartu sudėjus turėtų vykti maždaug kas antrą savaitę.

Dar “Futbolo protkovės su VIASAT Sport Baltic” rengėjai žada, kad ateityje prizų bus daugiau ir viena kontora geriausius apdovanos nuo galvos iki kojų.

Tiesa, Martynas su Gediminu dar nepakūrė savo renginiui skirto “Facebook” puslapio, bet manau, kad po šito įrašo jie susimąstys ir galiausiai tai padarys.

Share