Geriau vėliau, nei niekada. Bet ar tikrai?

+35 laipsniai Celsijaus pavėsyje – nieko blogo, jei palyginsim, kokia temperatūra ankstų antradienio rytą turėjo būti Katalonijos dienraščio “Sport” redaktorių galvose.

Tradiciškai atsiverčiau to leidinio interneto svetainę ir perbėgau akimis. Pirmoje vietoje, t.y., matomiausioje skiltyje, dienraštis siūlė paskaityti dar antradienį vakare publikuotą buvusio “Barcelona” futbolininko ukrainiečio Dymitro Chygrynskio interviu dienraščiui “Sovetskyj Sport” apie tai, kaip savo laiku Zlatanas Ibrahimovičius išvadino Xavi “klounu”.

 

sport-ibra

Antradienį ryte Sport.es siūlė paskaityti pirmadienį vakare išverstą ištrauką iš D. Chygrynskio interviu dienraščiui “Sovetskyj Sport”

Interviu kaip interviu. Pasakojimai iš “Barcos” rūbinės 2009-2010 metais, kai klube D. Chygrynskis rungtyniavo kartu su tuo pačiu Z. Ibrahimovičium, o Katalonijos klubui priklausęs švedas įsivaizdavo esąs vienintelė ir niekam neprilygstanti superžvaigždė. Na, jis visur taip elgiasi. Kas skaitė paties Zlatano parašyta biografinę knygą “I am Zlatan”, tas tikrai supras kodėl.

Kaip ir galima buvo manyt, tą tekstą iš “Sport” netrukus pasičiupo, išvertė ir paskelbė goal.com svetainė. Galbūt dar kas nors paskelbs.

 

goal-ibra

Antradienį priešpiet apie tą patį pasiūlė pasiskaityt ir goal.com

Šis interviu lyg ir niekuo neišsiskiria nuo tradicinių kasdieninių žinių. Ispanų žurnalistai publikuoja informaciją, goal.com ją išverčia į anglų kalbą (ir dar į keletą kalbų) ir pateikia savo skaitytojams.

Visa bėda, kad “Sport” pamiršo paminėti (o gal tiesiog apsižioplino ir “nepamatė”), jog tą interviu, kurie jie paskelbė savo interneto svetainėje ir pateikė kaip visiškai naują informaciją, D. Chygrynskis dienraščiui “Soverskyj Sport” davė 2014 metų… vasarį.

 

 

sov-sport2014-ųjų vasaris @ SovSport.ru = 2014-ųjų liepa @Sport.es

Moralas, matyt, aiškus ir paprastas: o dar senesnių naujienų paskaityt neduosit ar išseko fantazija aprašinėjant žaidėjų turgaus gandus?

 

 

 

 

 

Share