Kaip “Espanyol” tapo “Barcos” cantera

Pirmasis naujo formato Katalonijos supertaurės mačas tarp “Barcelona” ir “Espanyol” ekipų neapsiėjo be smagaus kuriozo.

Rungtynės vyko Žeronos miesto “Estadio Montilivi” stadione, į kurį abi Barselonos komandos atvyko autobusais. Tai yra suprantama – keliauti netoli, beveik 100 kilometrų.

Viskas vyko įprasta vaga: futbolininkai suėjo į rūbines, kur vyko paskutiniai pasitarimai prieš rungtynes, žiūrovai pamažu užpildė arenos tribūnas.

Audra kilo tuomet, kai vienas sirgalius padarė abiejų autobusų nuotraukas iš viršaus.

Padėk dieve – ant “Espanyol” spalvomis ir simbolika padabinto autobuso stogo puikiavo trys raidės, nuo kurių bet kuriam užkietėjusiam “papūgėlių” fanui kaipmat paleidžia vidurius – FCB.

Kaip paaiškėjo vėliau, kompanija, kurios autobusą išsinuomavo “Espanyol”, tą pačią transporto priemonę anksčiau buvo išnuomojusi “Barcai” ir šiuo autobusu į rungtynes vyko “Barcelona B” futbolininkai.  

Nuotrauka žaibiškai išplito socialiniuose tinkluose. Gi “Espanyol” autobusas netrukus taip pat žaibiškai dingo iš stovėjimo aikštelės.

Tiesa, po keliolikos minučių autobusas grįžo be raidžių ant stogo.

Share
Portalo FCBARCELONA.LT įkūrėjas bei tekstų autorius. Kartais - įžūlus cinikas be kompromisų. Nes taip reikia. Tinklaraštis yra mano asmeninė saviraiškos erdvė, tad bet kokie skaitytojų kaltinimai subjektyvumu ir reikalavimai rašyti objektyviai buvo, yra ir bus ignoruojami.