Rinktinių pertrauka – nuskriaustų avantiūristų laikas

Vadinamoji rinktinių pertrauka, kuomet klubų žaidėjai išsivažinėja į skirtingas pasaulio šalis atstovauti savo nacionalinėms komandoms, yra auksinė galimybė savo ambicijų niekaip neįgyvendinantiems avantiūristams priminti apie save.

Gal kiek keista, kad antrą dieną rašau čia, o ne portale, tačiau šis tekstas tikrai “nepalenda” po jokiais svetainės rėmais, o informacija yra įdomi ir norisi, kad išliktų ateičiai. Na, nes aš esu piktas ir labai mėgstu viešai pabaksnoti pirštu į negerus dalykus. Taigi.

Dabar, kai klubų treniruočių aikštynai ištuštėjo ir žurnalistai neturi apie ką rašyti, arba rašo tik visokius lunatikų pezalus, į sceną žengia toks Agusti Benedito.

Tūlas “Barcelona” sirgalius atsimena, jog šitas veikėjas 2010 metais beviltiškai pralaimėjo Katalonijos klubo prezidento rinkimus Sandro Roselliui ir surinko kiek daugiau nei 14 procentų balsų. Gi S. Rosellis tada pelnė daugiau kaip 61 procentą balsų.

Vieša paslaptis, jog “Barcelona” prezidento postas yra šlapia A. Benedito svajonė, kuri, biesas žino, kas turi įvykti, kad taptų realybe.

Agusti Benedito pristatė apklausą, kurioje dalyvavo 411 "Barcelona" sirgalių ir mano, kad tai realiai atspindi padėtį. Geriau reikėjo apklausti 35 - kam gaišti laiką (foto: Javi Ferrandiz / sport.es)
Agusti Benedito pristatė apklausą, kurioje dalyvavo 411 “Barcelona” sirgalių ir mano, kad tai realiai atspindi padėtį. Geriau reikėjo apklausti 35 – kam gaišti laiką (foto: Javi Ferrandiz / sport.es)

Lapkričio 11 dieną surengtoje spaudos konferencijoje A. Benedito pristatė, kaip jis sako, savo paties iniciatyva atliktos apklausos rezultatus. “Barcelona” sirgalių buvo klausta, kurį asmenį jie norėtų matyti klubo prezidento poste. 33,8 procentai balsavo už Joaną Laportą, 23,9 proc. už patį A. Benedito (kaip čia dabar ne pirma vieta?), o 17,9 proc. pasisakė už tai, kad darbą toliau tęstų dabartinis Katalonijos klubo prezidentas Josepas Maria Bartomeu. Dar 24 procentai neapsisprendė.

Anot to paties A. Benedito, jei rinkimuose dalyvautų tik J. Laporta ir J. M. Bartomeu, už pirmąjį balsuotų 46,6 proc., už antrąjį – 31 procentas.

Be to, net 76 procentai apklaustųjų nori, kad nauji “Barcelona” prezidento rinkimai vyktų 2015 metų vasarą, t.y., likus dar metams iki dabartinio klubo vadovo kadencijos pabaigos.

Kaip ir galima buvo tikėtis, A. Benedito su savo kalbelėmis atsidūrė pirmuosiuose Katalonijos dienraščių puslapiuose – na, nes žurnalistams tiesiog dabar nėra apie ką rašyti, o užpildyti baltuojančius puslapius rytojaus laikraščiuose taigi reikia.

Ir ką? Daug įdomybių prirašiau?

Visos įdomybės prasideda, kuomet sužinai, kiek sirgalių dalyvavo toje apklausoje.

411! Keturi šimtai ir vienuolika!

Vat jums ir balsavimas. Vat jums ir reprezentatyvi apklausa, atspindinti dabartinę padėtį.

Ir ta apklausa (čia jau man norisi dėti kabutes, nes tai kažkoks farsas) buvo atlikta prieš lapkričio 1 dieną vykusį “Barcelona” mačą su Vigo “Celta”. O viešai pagarsinta ir pristatyta ji tik po 10 dienų, lapkričio 11-ąją.

Kodėl laukta taip ilgai, nes juk “apdoroti” 411 sirgalių balsus labai daug laiko nereikia? Ir kodėl spaudos konferencija rengiama būtent dabar?

Atsakysiu. Todėl, kad paprastą dieną A. Benedito yra įdomus tik savo pašnekovams ir sekėjams “Facebooke”, paviešinta tokia informacija nė velnio nesulauktų tiek daug žiniasklaidos dėmesio, nes tada ir taip yra ką rašyti.

O dabar, kai rūbinėse štilis, prašom – pats metas šokti į sceną, čiupti mikrofoną ir papliurpti. Ačiū dievui, kad bent jau “apklausa” rodo, kad laimės J. Laporta, nors A. Benedito ir sugebėjo save “įsprausti” į antrą poziciją.

Beje, apie galimą laimėtoją. Jau dabar viešoje erdvėje yra įdomu stebėti, kaip kai kurie isterikai, anksčiau rėkę “Laporta, eik lauk” ir išskėstomis rankomis sutikę S. Rosellį, dabar lyg niekur nieko šaukia, jog S. Rosellio įpėdiniai turi atsistatydinti ir aiškina, jog būtų gerai, kad prezidentu vėl taptų J. Laporta. Vienžo, kur papučia vėjelis, ten ir linksta nendrelės.

Kvailiai ir Barselonoje yra kvailiai.

Share