Madrido dvare nieko naujo

Madrido “Real” treneris Jose Mourinho gavo aiškų signalą:  nepersistenk, nes klubas turi žmones, kurie rūpinasi įvaizdžiu, o tavo užduotis – dirbti su žaidėjais ir nesivelti į smulkmenas.

Kažkas naujo. “Real” vadovai pagaliau ėmė mąstyti galva, o ne sėdyne.

Kaip žinia, po mačo su “Sevilla” portugalas į spaudos konferenciją atėjo nešinas klubo herbu pažymėtu blanku, kuriame buvo surašyta 13 mačo epizodų. Juose, pasak J. Mourinho, teisėjas suklydo. Suklydo į vieną pusę – priėmė jo komandos atžvlgiu neva neteisingus sprendimus.

Maža to, portugalas pareiškė, kad jis “pavargo būti vienintelius, kuris gina ir užstoja klubą”.

Šis įvykis sukėlė mažos bombos sprogimo efektą – buvo sušauktas “Real” vadovų pasitarimas.

Florentino Perezo atsako ilgai laukti nereikėjo: “Tai, kas įvyko (J. Mourinho išsišokimas ir teisėjų kritika) tėra atsitiktinumas. Neverta tokiam dalykui skirti tiek daug dėmesio. Madrido “Real” yra tiprus klubas, turintis ir žinantis savo vertę, tad panašūs dalykai neturi daryti įtakos komandos įvaizdžiui”.

Ir dar: “Jorge Valdano yra mūsų atstovas spaudai ir būtent jis geriausiai atstovauja klubą”.

Užuomina daugiau nei aiški. J. Mourinho tiesiog per daug įsijautė. Ispanija – ne Italija, o juo labiau ir ne Anglija.

Ispanijos sporto žiniasklaida iki bjaurumo kibi, landi, turinti puikiai informuotus savo šaltinius. Kad ir ką kalbėtų J. Mourinho, paties portugalo kalbas interpretuojant galima labai lengvai pakreipti prieš patį klubą.

Panašu, jog F. Perezas pagaliau praregėjo.

Beje, ironiška, tačiau šiandien Madrido dienraštis “Marca” surengė apklausą “Ar J. Mourinho gali dirbti kartu su J. Valdano?”.

Kaip manote, kokie balsavimo rezultatai?

Antradienį ryte apklausoje jau buvo dalyvavę 7 tūkstančiai skaitytojų, kurie aiškiai pasakė “Ne, J. Valdano ir J. Mourinho negali dirbti kartu”. Taip manė 73 proc. apklausos dalyvių.

15 valandą apklausoje buvo balsavę beveik 11 tūkstančių lankytojų. Rezultatai ženkliai nepasikeitė – tai, kad J. Valdano ir J. Mourinho yra “nesuderinami” mano 71 proc. lankytojų.

Share
Portalo FCBARCELONA.LT įkūrėjas bei tekstų autorius. Kartais - įžūlus cinikas be kompromisų. Nes taip reikia. Tinklaraštis yra mano asmeninė saviraiškos erdvė, tad bet kokie skaitytojų kaltinimai subjektyvumu ir reikalavimai rašyti objektyviai buvo, yra ir bus ignoruojami.

2 thoughts on “Madrido dvare nieko naujo

  1. “Ispanija – ne Italija, o juo labiau ir ne Anglija.” Cia kas noreta pasakyt? Kad Italijos ir Anglijos spauda nekibi ir nelandi?:)

Comments are closed.