Ne princesių kurpaitės, bet kai kam visai netoli

Kažkada buvau surinkęs keisčiausių futbolininkų marškinėlių iliustracijas ir jau tuomet buvo kilusi mintis parašyti ir apie keisčiausius žaidėjų batelius.

Na, bet šįsyk už mane pasistengė “El Mundo Deportivo” ir, manau, sudėliojo viską teisingai.

1 vieta: Pierre’as-Emerickas Aubameyangas
(Dortmundo “Borrusia” / Gabonas)

Persikėlimas į Dortmundą veikiausiai teigiamai paveikė P.-E. Aubameyangą ir dabar nėkart neteko matyt jo, avinčio šituo “Nike” kiču. Šis kadras darytas dar tada, kai puolėjas atstovavo “Saint-Etienne” ekipai.

Nors… kaip kas supranta madas. Šiaip ar taip, ponai ir ponios, tie bateliai yra padabinti tikrais Swarowski kristalais. Turint omenyje, kad futbolas yra kontaktinis sportas, vienas vadinamasis sliding tackle į tokius batelius gali kainuoti solidžią sumą. Va, ims varžovas ir išspirs kokį blizgutį ant žolės.

2 vieta: Travisas Doddas
(Perto “Glory” / Australija)

botas-travis-dodd

MY EYEEEESSSS!!! Jei jūsų atžalai mokykloje reikės “batukų spektakliukui”, galit pamėginti pasiskolinti šitą “šedevrą” iš T. Doddo – karjerą jis jau baigė. Bateliai papuošti stilizuotais vėžlių (o gal kokių nors kitų būtybių) vaizdais ir dar kažkuo. Spalvingumas – skonio reikalas.

3 vieta: Cristiano Ronaldo
(Madrido “Real” / Portugalija)

Pilnas šito meno kūrinio vardas – Safari Print Mercurial Vapor SuperFly. Tekstūra šiek tiek panaši į gundančius permatomus moteriškus naktinius marškinėlius arba girto voro voratinklį, na, bet čia gi Ronaldo. Patys žinot…

4 vieta: Mario Balotelli
(“Liverpool” – “AC Milan” / Italija)

botas-mario

“Bateliai kaip bateliai”, – pagalvojau pirmą kartą juos išvydęs. Oi, pala…

Mario nebūtų Mario. Ant jo vardu pavadintų “Puma evoPower MB45JR” batelių kulno puikuojasi… taip, taip, irokėzų ar mohaukų genties indėnų skiauterė. Matyt, neveltui “Milan” bosai dabar jam į nuomos sutartį įrašė visą gražaus elgesio ir tinkamos išvaizdos kodeksą.

5 vieta: Yohji Yamamoto
Japonija

botas-yamamoto

Imperatoriškieji Japonijos liūtai + “Adidas adiZero F50”. Anksčiau Japonijos samurajai dėvėjo baisias kaukes ir taip siekdavo įbauginti priešininkus mūšio lauke.

Samurajų laikai baigėsi, bet kodėl gi neįbauginus varžovo avint tokią avalynę, pagalvojo Japonijos menininkas Y. Yamamoto. Beje, tokių batelių buvo pagaminta tik 2000 porų.


Kaip jau minėjau, vietas bateliams skyrė ir penkis eksponatus atrinko “El Mundo Deportivo” žurnalsitai. Patys suprantate, kad tokią galeriją galima tęsti ir tęsti.

Pabaigai – kompanijos “Zygo” produktas. Sako, gerai limpa kamuolys.

prod5

Share
Portalo FCBARCELONA.LT įkūrėjas bei tekstų autorius. Kartais - įžūlus cinikas be kompromisų. Nes taip reikia. Tinklaraštis yra mano asmeninė saviraiškos erdvė, tad bet kokie skaitytojų kaltinimai subjektyvumu ir reikalavimai rašyti objektyviai buvo, yra ir bus ignoruojami.