Kad FAQ netaptų FAK JŪ

Susitarkime iš karto – jūs visi žinote, ką reiškia FAQ, o aš pabandysiu liaudiška runkelių (tai labai populiarus žodis pastaruoju metu) kalba paaiškinti, kodėl kartais tiesiog norisi pasakyti FAK JŪ.

Manau, kad pagaliau atėjo metas metas padaryti tokį įrašą. Pažaidėme demokratiją – užteks! Kita vertus, tai nereiškia, kad fcbarcelona.lt Facebook grupėje bus diktatūra. Taigi.

1. Manual’as tiems, kurie įkyriai klausinėja “kada žaidžia Barcelona”? Norint parašyti šį komentarą jums reikia įvesti Facebooko registracijos mailą ir slaptažodį, tada nueiti į fcbarcelona.lt Facebooko grupę ir parašyti klausimą + sulaukti atsakymo. Tai gali užtrukti nuo 1 iki 5 minučių arba dar ilgiau.

Sprendimas: taupykit savo ir kitų laiką. Atsidarykite www.fcbarcelona.cat arba www.fcbarcelona.lt ir jums prireiks keliasdešimties sekundžių jums rūpimai informacijai sužinoti.

2. Manual’as tiems, kuriems “kažkas neįdomu”, “kažkas pavydu”, “lietuviška” ir pan. Turiu garbės priminti, jog prieš gražias 2012-ųjų šventes Facebooko grupėje surengėme balsavimą, kurio metu absoliuti dauguma jūsų pasisakė už tai, kad būtų skelbiama informacija ne tik apie “Barcą”, bet ir apie Ispanijos futbolą ir pan.

Sprendimas: Neįdomu? Nereaguokit. Bambėsit – gausit palinkėjimą eiti “pienuko ir miegučio”, kaip visai neseniai gavo vienas useris. Tol, kol prie naujienos bus bent vienas “Like”, tol bet kokia, mano manymu, įdomi informacija tikrai bus skelbiama, o niurgzliams, bambekliams norėtųsi drąsiai pasakyti FAK JŪ

3. Manual’as tiems, kurie nori pamoralizuoti iš serijos “ką veikia adminas”, “koks yra adminas”, “adminas konfliktuoja”, “adminas yra loxas” ir pan. Jūsų žiniai, adminas skelbia naujienas, kurių antraštėse nė vieno iš jūsų asmeniškai neužgavo, ir, pagal galimybes, dalyvauja diskusijoje. Jei aš prieštarauju jūsų nuomonei, tai nereiškia, kad aš esu absoliučiai teisus.

Sprendimas: Yra toks posakis “mes kartu kiaulių neganėm”. Tie, kurie manęs nepažįsta asmeniškai, gali toliau nebeskaityti – neturiu jums ką pasakyti. Tiems, kam niežti rankos pasimušti ar tiems, kurie norėtų man paspardyti šikną, drąsiai rašykit į rokas(eta)fcbarcelona.lt. Laiške nurodykit savo batų dydį, per dieną vidutiniškai nuskriaudžiamų kačiukų skaičių ir spalvą, kurią labiausiai mėgstat. Pasikalbėsim.

4. Manual’as tiems, kurie pritrūksta žodžių ir tiems, kurie dažniau nei komentarą rašo tik “:DDDD”, “:))))))” bei panašias nesąmones. Emocijos yra gerai, piktnaudžiavimas “smailais” – nėra gerai. Aišku ir suprantama.

Sprendimas: prisileiskit vonią vandens, panardinkit galvą ir nusižvenkit. Tada grįžkite prie savo “py sy” ir parašykite komentarą. Tik ne apie tai, kaip garsiai žvengėt.

5. Manual’as tiems, kurie tiesiog neturi ką veikti ir į grupę atėjo spaminti, flūdinti, fleiminti ir daryti kitus negražius darbus.  Mažiausiai toleruotina veiklą iš visų įmanomų šioje Facebooko grupėje.

Sprendimas: Banas be įspėjimo.

6. Manual’as tiems, kurie savo minčių nesugeba išreikšti be bjaurių rusiškų ar lietuviškų keiksmažodžių ar jų trumpinių a la “bbd”, “na***”, “bl**” ir pan. Pirmiausia, keiktis apskritai nėra labai gražu. Antra, gerbkite savo gimtąją kalbą.

Sprendimas: padeda senolių receptas. Paimkite gerą gabalą ūkinio muilo, atsikaskite tiek, kiek galite apžioti ir kruopščiai sukramtykite. Užsigerti galite vandeniu. Jei po tokios procedūros dar norėsite keiktis, nesikuklinkit, muilą galite ir pačiulpti.

7. Manual’as tiems, kas neseka naujienų ir įsivaizduoja, kad fcbarcelona.lt Facebooko grupė yra pagrindinis jų žinių šaltinis. Jūs papuolėte į bėdą. Ši grupė niekada nebuvo, nėra ir nebus vieninteliu jūsų žinių šaltiniu. Domėkitės “Barcelona”, aišku, jei ji jums patinka kaip futbolo klubas. Ieškokit ir skaitykit naujienas forumuose, oficialiame puslapyje, žiniasklaidoje, tinklaraščiuose (t.y. blog’uose), dalyvaukite diskusijose su sirgaliais iš kitų šalių.

Sprendimas: na ką čia bepasakyti. Pasinaudokite allmighty Gūgle, įveskite FC Barcelona news ir, aš esu įsitikinęs, nesunkiai patenkinsite savo smalsumą. Jei jums stinga laiko – raskite.

Bus daugiau…

Share
Portalo FCBARCELONA.LT įkūrėjas bei tekstų autorius. Kartais - įžūlus cinikas be kompromisų. Nes taip reikia. Tinklaraštis yra mano asmeninė saviraiškos erdvė, tad bet kokie skaitytojų kaltinimai subjektyvumu ir reikalavimai rašyti objektyviai buvo, yra ir bus ignoruojami.