Pirmyn į praeitį, arba trumpai apie vieną seną įrašą

Šią savautę Cesco Fabregaso išsakytos mintys apie tai, jog “Barcelona” futbolininkai norėtų, kad “Real” ekipa ir toliau skintų pergales, pernelyg didelio triukšmo nesukėlė. Eilinis žaidėjo pasisakymas, kokių per mėnesį šimtai ir tūkstančiai parašomi įvairiuose futbolo naujienų portaluose, tinklaraščiuose, forumuose ir pan.

Į tokius “Barcelona” saugo žodžius komandos sirgaliai irgi reagavo paprastai ir natūraliai – kas norėjo, tas kažką parašė, kas paskaitė ir nieko nekomentavo. Trumpai tariant – anokia čia sensacija. Komanda tiesiog nori, kad varžovai neleistų jai per daug atsipalaiduoti.

Ir čia netikėtai prisiminiau, jog aš pats esu kažkada leptelėjęs kai ką panašaus. Tik štai tada, prieš dvejus metus, 2010-ųjų pabaigoje, mano pašnekovų reakcija buvo visiškai skirtinga.

Ar čia mes labiau ėmėme nusimanyti futbole, ar vis tik aš jau 2010-aisiais buvau teisus, kai sakaiu, jog noriu, kad… na, skaitykite patys.

Share
Portalo FCBARCELONA.LT įkūrėjas bei tekstų autorius. Kartais - įžūlus cinikas be kompromisų. Nes taip reikia. Tinklaraštis yra mano asmeninė saviraiškos erdvė, tad bet kokie skaitytojų kaltinimai subjektyvumu ir reikalavimai rašyti objektyviai buvo, yra ir bus ignoruojami.