Nebūkit “ančeločiais” ir neteks raudonuoti

pr-dummies

Šiąnakt sapnavau košmarą: Jose Mourinho ir Carlo Ancelotti apsikeitė vietomis, “Paris Saint-Germain” su Mou pateko į Čempionų lygos finalą ir jame žaidžia su Miuncheno “Bayern”, kuriam vadovauja Josepas Guardiola.

Gerai, kad rungtynių miegodamas nemačiau ir rezultato nežinau, tačiau košmaras lieka košmaru. Tiesa, ne sapne, o realybėje. Pirmas reveransas Ispanijos sostinės link jau padarytas.

“I don’t think there is a single coach in the world who could say no to a club like Real Madrid,” the former AC Milan coach told TVE. (nuoroda)

Tiesa, C. Ancelotti seilėjimasis prieš “Real” dar nėra pats baisiausias košmaras – potencialius galimus darbdavius reikia pamaloninti. O kas čia dabar?

Tito Vilanova: “One of the three things I would never do is manage Real Madrid”. (nuoroda)

Teksto suvokimo plonybės tarp “like Real Madrid” ir “Real Madrid” čia neturi jokios reikšmės, nes aišku apie ką kalba ir C. Ancelotti, ir T. Vilanova.

Nors yra toks posakis “niekada nesakyk niekada”, aš labai dažnai mėgstu sakyti: stenkitės visur kalbėti tik už save. Jei kalbate už visus, visada egzistuoja daug didesnė rizika, jog greitai užsirausite ir atrodysite mažų mažiausiai kvailai.

Išimčių, žinoma, būna, tačiau nepakliūkit!

Share