Apie

fcbarcelona.lt BLOG’as / apie viską, kai užgęsta šviesos ir ištuštėja tribūnos – yra oficialus svetainės www.fcbarcelona.lt BLOG’as.

retroManau, kad pritarsite man, jog domėtis absoliučiai viskuo ir skaityti apie viską yra bergždžias reikalas. Tačiau kartais kyla spontaniškų minčių, kurias puoli kažkur užsirašinėti arba viliesi, jog atsiminsi ir galbūt panaudosi kokiame nors straipsnyje.

Deja, daugelis jų taip ir neišvysta dienos šviesos.

Žinau, kad yra nemažai žmonių, kuriems nepatinka mano nuomonė apie tam tikrus reiškinius futbole. Nepatinka – čia geriausiu atveju.  Blogiausiu – degina nervines ląsteles, skatina paranoją ar trikdo potenciją. Dar yra ir tokių, kuriems ji sukelia juoką. Tai, žinoma, geriau nei potencijos sutrikimai ar migrena, bet c’est la vie – toks gyvenimas.

Humoras, ironija, sarkazmas ar net cinizmas man nėra svetimi dalykai, tačiau visiems vienodai geras nebūsi, tad sprendimai yra trys: sutikti su manim, nesutikti su manim arba imti užgaulioti asmeniškai, moralizuoti, kaip reikia teikti informaciją ir pan. Su tais, kurie save priskirtų pirmoms dviem kategorijoms, aš visada pasirengęs diskutuoti, su trečiąja kategorija, atleiskite, bet ne.

Laisvai rašyti apie tai, kas vyksta, kai 22 bepročiai nustoja gainioti kamuolį aikštėje, yra senas mano noras, tad čia nerasite rungtynių aprašymų, milžiniškų ir dažnai nuobodžių interviu, oficialių klubų pareiškimų ar statistikos archyvo.

Taigi:

– apie svarbesnius įvykius, susijusius su svetainės www.fcbarcelona.lt veikla (techninė priežiūra, pasikeitimai, planuojami darbai, naujovės, diskusijos ir pan.);

– ne tik apie “Barcelona”, bet ir apie Madrido “Real”, “Chelsea”, “Manchester United”, “Milan”, “Boca Juniors” ir dar daugelio kitų futbolo klubų kasdienybę, sensacijas, keistenybes ir viską, kas netelpa į svetainės rėmus;

– ne tik apie patį žaidimą, bet ir apie futbolo užkulisius, gyvenimą be kamuolio, sporto žiniasklaidos karus, pomėgius, įpročius, bendravimą, pinigus ir dar daug ką;

– ir šiaip apie viską, kai užgęsta šviesos ir ištuštėja tribūnos.

SVARBU!

BLOG’as yra ta vieta, kur aš pagaliau galiu sau leisti bent kartais nepaisyti lietuvių kalbos gramatikos reikalavimų, logikos taisyklių, stiliaus mandrybių ir griežto naujienos teksto šablono, todėl čia gali pasitaikyti barbarizmų, nevartotinų svetimybių, žargono ir panašaus briedo, nuo kurio paranojinius lietuvybės saugotojus, dar žinomus “grammar nazi” pavadinimu, gali ištikti isterijos priepuolis.

Visi įrašai yra mano asmeninė nuomonė ir yra parašyti mano paties, nebent tekste yra nurodyta kitaip ir/arba yra pateikta nuoroda į kitą tekstą ar svetainę.

Tai yra mano asmeninė erdvė, tad bet kokie kaltinimai subjektyvumu ar kategoriški reikalavimai išlikti objektyviam buvo, yra ir bus ignoruojami. Meluočiau, jei sakyčiau, kad nesu šališkas. Taip, esu. Ir net labai. To visiškai neketinu slėpti.

Atviras šališkumas nėra bandymas jums į galvas brukti mano nuomonę. Jūs galite tiesiog ignoruoti bet kokias jums nepatinkančias mintis.

Jūs turite teisę kritikuoti mano požiūrį tol, kol diskusija yra korektiška ir joje nesigriebiama užgauliojimų bei asmeniškumų, ar nepradedama aiškinti, “kaip reikia teikti informaciją, kad ji būtų teisinga”. 

Panašių principų laikausi ir skelbdamas informaciją fcbarcelona.lt grupėje socialiniame tinkle “Facebook”.

Jei nėra nurodyta kitaip, svetainės turinys yra licencijuojamas pagal CC BY-NC-ND 4.0

by-nc-nd

Share