Parama

ATNAUJINTA. SVARBU.

Hostingo paslaugas teikianti UAB “Interneto vizija” pakoregavo SMS rėmimo būdą. Anksčiau žinutės vertė litais buvo tiesiog konvertuota į eurus, tačiau tuomet po kablelio būdavo skaičiai ir sumos skelbiamos “nelygios”. Dabar rėmimo įkainiai suapvalinti eurais nuo 1 iki 8. Tai yra, žinutė su tekstu “iv1 FCB” yra verta 1 Euro, “iv2 FCB” – 2 eurų ir taip toliau iki “iv8 FCB”, kuri yra verta 8 eurų.

fcbarcelona.lt talpinimo (hosting) paslaugos teikėja UAB “Interneto vizija” suteikia galimybę nekomercinių projektų lankytojams paremti tinklapį SMS žinute.

Jei norite paremti fcbarcelona.lt ir pratęsti talpinimo paslaugos galiojimą, parašykite SMS žinutę su kodu IV(bei pasirinktą sumą) FCB. Tarp žodžių IV+skaičius ir FCB reikia palikti tarpą. Rašyti galima didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., iv10 fcb).

SMS žinutę siųskite trumpuoju numeriu 1679.

Štai ir viskas!

Jūsų sumokėti pinigai (nuo 1 iki 8 EUR) iš karto pateks į virtualią sąskaitą, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų parama bus panaudota fcbarcelona.lt projekto išlaikymui. Administratoriui prieinamoje paramos ataskaitoje bus matomas jūsų telefono numeris ir padovanota lėšų suma.

Keli klausimai, kurie gali kilti prieš siunčiat SMS žinutę

  • – Ar dovanojimus pinigus galima išgryninti ir pasisavinti?
  • – Ne. Visos lėšos patenka į virtualią sąskaitą, jos nėra išgryninamos ir gali būti panaudojamos tik apmokėjimui už svetainės talpinimą (hosting).
  • – Kokia lėšų dalis nuo žinutės vertės atitenka projektui fcbarcelona.lt?
  • – 100 procentų. Paslaugos teikėjas neima jokių tarpininkavimo mokesčių.
  • – Kaip panaudojama gauta parama?
  • – Pavyzdžiui, svetainės talpinimo paslauga galioja iki 2018 metų liepos 1 d. ir per mėnesį kainuoja 4,99 EUR. Jei projektas gavo 8,68 EUR paramą, ją visą galima panaudoti sumokant už talpinimą. Tokiu atveju talpinimo paslauga proporcingai (4,99 EUR už mėnesį + likutis nuo gautos paramos) bus pratęsta maždaug pusantro mėnesio laikotarpiui ir galios iki 2018 m. rugpjūčio vidurio.

…ir vienas prašymas

NIEKADA nesiųskite paramos, jei negalite jos skirti. Išleiskite pinigus sau ar savo būtiniausioms reikmėms.

Paremkite svetainę SMS žinute

Share